برگزاری ۸ کارگاه تخصصی با موضوعات یادگیری الکترونیکی در کنفرانس یادا

یکی از مهمترین اهداف “چهاردهمین کنفرانس ملی و هشتمین کنفرانس بین المللی یادگیری الکترونیکی”، فراهم آوردن فرصتی مناسب برای متخصصان و اساتید دانشگاهی است تا به معرفی آخرین نتایج و دستاوردهای خود در زمینه‌های مختلف یادگیری الکترونیکی بپردازند.

از آنجا که بسیاری از موضوعات مهم مورد بحث در این زمینه‌ها در فرصت کوتاه و در قالب مقاله قابل ارائه و معرفی نیستند، در کنار کنفرانس، کارگاه‌های آموزشی متعددی تشکیل خواهد شد. هدف از برگزاری این کارگاه‌ها ارتقاء سطح علمی و دانش تخصصی دانش‌پژوهان و معرفی آخرین دستاورد‌های علمی و فناورانه است. در این کارگاه‌ها اساتید صاحب‌نظر در حوزه یادگیری الکترونیکی، دستاوردهای جدید حوزه یادگیری الکترونیکی را در قالب موارد عملی و کاربردی برای علاقه‌مندان تشریح می‌نمایند.

با توجه به شیوع بیماری کرونا، برگزاری کارگاه‌ها به صورت آنلاین و برای دو روز قبل از برگزاری کنفرانس برنامه‌ریزی شده است. لذا در این راستا ۸ کارگاه آموزشی در تاریخ‌های ۱۱ و ۱۲ اسفندماه سال جاری برگزار می‌گردد. با توجه به محدودیت ظرفیت شرکت در کارگاه‌ها، علاقه‌مندان به شرکت در این کارگاه‌ها تا ۸ اسفندماه ۱۳۹۹  فرصت دارند نسبت به ثبت‌نام در کارگاه‌ها اقدام نمایند. علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در کارگاه‌ها به آدرس icelet2021.mehralborz.ac.ir مراجعه نمایند.